skip to Main Content

Hakkımızda

Ege’s Yemek 2004 yılında sadece kaliteli ve sağlıklı yemek hizmeti sunmak için kuruldu. Ege’s Yemek sağlam ve hızlı adımlarla ,alt yapısını güçlendirip sektöründe uzmanlaşarak, siz çalışanların “Sağlıklı Yaşama Hakkını” kullanması için Türk Mutfağının eşsiz lezzetlerini ev yemeği tadında sunmaktadır. Ege’s Yemek Ailesi ,iddalı kalite anlayışını,almış olduğu ISO 9001:2008, ISO 22000,180 18001:2008 belgeleri ile tescil ettirmiştir.
Ege’s Yemek toplu yemek sektörü içerisinde; konusunda uzmanlaşmış kadrosu ve seçkin çözüm ortaklarıyla güvenilir bir marka olarak her zaman hizmet vermeye devam edecektir.
EGEM YEMEK, bir EGE’S YEMEK kuruluşudur.

Sağlık, Kalite, Lezzet...

EGE’S YEMEK kuruluşundan bu yana geçen süre içerisinde, toplu yemek üretim sektöründe sağlık, kalite, lezzet ve kusursuz hizmet temel ilkeleri ile istikrarlı büyümesine devam etmektedir.
Ulukent Sanayi Bölgesi içerisinde 1500 m2 kapalı tesisiyle yılın 365 günü aralıksız hizmet vermektedir. Profesyonel ve konusunda uzman kadrosu ile sorun ve isteklere pratik ve hızlı çözümler üretir.
Sektöründe başarının ancak istikrarlı hizmet ve lezzet anlayışından geçtiğinin bilincinde olan EGE’S YEMEK misyon ve vizyon çizgilerinin doğrultusunda sektörünün gereksinimlerini bir sosyal sorumluluk bilinci olarak yerine getirmektedir.

Back To Top